fbpx
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПЕРВЫЙ САЙТБЕСПЛАТНО

[ Вакансії
GoIt ]

Побудуйте кар'єру в GoIT та працюйте з друзями


Нас драйвлять навчання та розвиток. Ми надихаємо колег, щоб вони розкривали найкращі якості. Ми ставимо сміливі цілі, щоб допомагати людям у всьому світі. Якщо вам близькі наші цінності – сміливіше відгукуйтеся на вакансію!

Ви можете порадити друга на одну із вакансій нижче. І як тільки він відзначить 30 день роботи в GoIT, ми порадуємо вас грошовим бонусом. Щоб зробити це, оберіть потрібну вакансію і натисніть «Рекомендувати».

[ Sales manager USA ]

GoIT team is an international Ed-tech company, we provide IT-education for people all over the world. We are now looking for a sales manager (English language) who will join our team!

Детальніше

[ Викладач на курс Python, блоки: Data Science, Web, Core ]

Зараз для проведення курсу ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями й досвідом та стати викладачем для наших студентів на курсі Python (Data Science, Web, Core).

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (HTML+CSS/React/Javascript) ]

Зараз ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника за напрямками React та HTML+CSS, готового стати викладачем для наших студентів і поділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач блоку React на курсі Full Stack ]

Для проведення курсу шукаємо практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом і стати викладачем для наших студентів на модулі з React.

Детальніше

[ Викладач блоку Node.js на курсі Full Stack ]

Ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом та стати викладачем для наших студентів на одному з модулів на курсі, а саме – Node.js.

Детальніше

[ Викладач блоку JavaScript на курсі Full Stack ]

Ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом та стати викладачем для наших студентів на стек Javascript.

Детальніше

[ Викладач блоку HTML+CSS на онлайн-курсі Full Stack ]

Для проведення однієї з частин нашого курсу шукаємо практикуючого front end або full stack розробника, готового стати викладачем для наших студентів на стек HTML+CSS.

Детальніше

[ Викладач курсу QA ]

Для проведення курсу ми знаходимося в пошуках людини, для якої контроль якості під час розробки продукту та аналіз його стану — головний фокус у роботі! Твоїм завданням буде читати лекції студентам.

Детальніше

[ Викладач на курс Project manager ]

Ми знаходимося у пошуках Project Manager-a, який готовий поділитися своїми знаннями та досвідом, ставши викладачем для наших студентів.

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (Java) ]

Ми знаходимося в пошуках практикуючого розробника за напрямком Java, готового стати викладачем для наших студентів і ділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач курсу Java ]

Ми знаходимося в пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом і стати викладачем для наших студентів на курсі Java.

Детальніше

[ Head of growth GoITeens ]

Шукаємо сильного керівника з масштабним баченням на позицію Growth Manager, який зможе суттєво прискорити розвиток бізнесу.

Детальніше

[ Sales manager (Польща) ]

Ми шукаємо фахівця з телефонних продажів у галузі IT-навчання в секторі B2C, який стане частиною команди, створеної людьми, захопленими креативними рішеннями. 

Детальніше

[ Sales manager (Poland) ]

Szukamy Specjalisty ds sprzedaży telefonicznej szkoleń IT w sektorze B2C, który stanie się częścią zespołu, tworzonego przez ludzi z pasją do kreatywnych rozwiązań. 

Детальніше

[ IT Mentor (Poland) ]

Z uwagi na duże zainteresowanie wśród klientów naszymi szkoleniami i szybko rosnącą ilością nowych grup, szukamy do zespołu Mentora.

Детальніше

[ Teacher for Full Stack Developer course (Poland) ]

Z uwagi na duże zainteresowanie wśród klientów naszymi szkoleniami i szybko rosnącą ilością nowych grup, szukamy do zespołu wykładowcę na kurs z Full Stack Developer od zera

Детальніше

[ Marketing Generalist (Poland) ]

Na rynku polskim szukamy Marketing Generalist, który stanie się częścią zespołu, tworzonego przez ludzi z pasją do innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań. 

Детальніше

[ Project Manager (Poland) ]

Do nowego projektu potrzebujemy Project Manager’a, który zostanie częścią zespołu tworzonego przez ludzi z pasją oraz miłością do nowych technologii i rozwiązań.

Детальніше

[ Sales manager GoITeens ]

У зв'язку із зростанням компанії, ми шукаємо Менеджера з продажу для роботи з базою клієнтів.

Детальніше

[ Адмін марафонів США ]

Ми в пошуках адміністратора онлайн-марафону, від якого буде заоежати, скільки студентів зможуть пройти марафон успішно, підуть навчатися далі і будуть задоволені своїм вибором і нашим сервісом. 

Детальніше