fbpx
Создай свой первый сайт БЕСПЛАТНО

[ Вакансії
GoIt ]

Побудуйте кар'єру в GoIT та працюйте з друзями


Нас драйвлять навчання та розвиток. Ми надихаємо колег, щоб вони розкривали найкращі якості. Ми ставимо сміливі цілі, щоб допомагати людям у всьому світі. Якщо вам близькі наші цінності – сміливіше відгукуйтеся на вакансію!

Ви можете порадити друга на одну із вакансій нижче. І як тільки він відзначить 30 день роботи в GoIT, ми порадуємо вас грошовим бонусом. Щоб зробити це, оберіть потрібну вакансію і натисніть «Рекомендувати».

[ Client Happiness Manager ]

Ми дбаємо про щастя та успішність наших студентів. І у зв'язку із запуском нових програм навчання ми шукаємо 'Менеджера з щастя' :)

Детальніше

[ Викладач на курс Python Web ]

Зараз для проведення курсу ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями й досвідом та стати викладачем для наших студентів на курсі Python Web

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (HTML+CSS) ]

Зараз ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника за напрямками React та HTML+CSS, готового стати викладачем для наших студентів і поділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач блоку React на курсі Full Stack ]

Для проведення курсу шукаємо практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом і стати викладачем для наших студентів на модулі з React.

Детальніше

[ Викладач блоку Node.js на курсі Full Stack ]

Ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом та стати викладачем для наших студентів на одному з модулів на курсі, а саме – Node.js.

Детальніше

[ Викладач блоку JavaScript на курсі Full Stack ]

Ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом та стати викладачем для наших студентів на стек Javascript.

Детальніше

[ Викладач блоку HTML+CSS на онлайн-курсі Full Stack ]

Для проведення однієї з частин нашого курсу шукаємо практикуючого front end або full stack розробника, готового стати викладачем для наших студентів на стек HTML+CSS.

Детальніше

[ Викладач курсу QA ]

Для проведення курсу ми знаходимося в пошуках людини, для якої контроль якості під час розробки продукту та аналіз його стану — головний фокус у роботі! Твоїм завданням буде читати лекції студентам.

Детальніше

[ Викладач на курс Project manager ]

Ми знаходимося у пошуках Project Manager-a, який готовий поділитися своїми знаннями та досвідом, ставши викладачем для наших студентів.

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (Java) ]

Ми знаходимося в пошуках практикуючого розробника за напрямком Java, готового стати викладачем для наших студентів і ділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач курсу Java ]

Ми знаходимося в пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями та досвідом і стати викладачем для наших студентів на курсі Java.

Детальніше

[ Head of growth GoITeens ]

Шукаємо сильного керівника з масштабним баченням на позицію Growth Manager, який зможе суттєво прискорити розвиток бізнесу.

Детальніше

[ Sales manager (Польша) ]

Ми шукаємо фахівця з телефонних продажів у галузі IT-навчання в секторі B2C, який стане частиною команди, створеної людьми, захопленими креативними рішеннями. 

Детальніше

[ Sales manager (Poland) ]

Szukamy Specjalisty ds sprzedaży telefonicznej szkoleń IT w sektorze B2C, który stanie się częścią zespołu, tworzonego przez ludzi z pasją do kreatywnych rozwiązań. 

Детальніше

[ IT Mentor (Poland) ]

Z uwagi na duże zainteresowanie wśród klientów naszymi szkoleniami i szybko rosnącą ilością nowych grup, szukamy do zespołu Mentora.

Детальніше

[ Teacher for Full Stack Developer course (Poland) ]

Z uwagi na duże zainteresowanie wśród klientów naszymi szkoleniami i szybko rosnącą ilością nowych grup, szukamy do zespołu wykładowcę na kurs z Full Stack Developer od zera

Детальніше

[ Chief marketing officer ]

Знаходимося в пошуках сміливого, креативного та ідейного маркетинг-спеціаліста, який буде розвивати наші проекти та вдосконалювати їх.

Детальніше

[ Project manager/Продюсер онлайн-курсів ]

Ми на старті запуску величезної кількості нових продуктів, тому у пошуках топ agile профі на позицію Project manager GoIT.

Детальніше

[ Рекрутер / Talent Acquisition manager (Advanced English) ]

Наша команда шукає найталановитішого результативного рекрутера. Разом з відділом Talent Acquisition ти створюватимеш найефективніші команди по всьому світу.

Детальніше

[ Administrator of online IT marathons (USA) ]

Ми На сьогодні наші офіси представлені в Україні, Польщі, Мексиці та США. У зв’язку із цим ми в пошуках адміну марафону в США (віддалено).

Детальніше

[ Sales manager in Romania ]

Знаходимося в пошуках менеджера з продажу/sales manager in Romania (remote)

Детальніше

[ Менеджер з продажу IT-освітніх послуг ]

Знаходимося в пошуках менеджера з продажу IT-освітніх послуг / Sales manager (віддалено)

Детальніше

[ Senior Product Manager в EdTech проект ]

Знаходимося в пошуках senior Product Manager в EdTech проект

Детальніше

[ Рекрутер / Talent Acquisition manager ]

Знаходимося в пошуках рекрутера / Talent Acquisition manager

Детальніше

[ Фінансовий аналітик ]

Знаходимося в пошуках фінансового аналітика

Детальніше

[ Викладач на курс Python core ]

Зараз для проведення курсу ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями й досвідом та стати викладачем для наших студентів на курсі Python Core

Детальніше

[ Викладач на курс Python Data Science ]

Зараз для проведення курсу ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника, готового поділитися своїми знаннями й досвідом та стати викладачем для наших студентів на курсі Python Data Science

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (JavaScript) ]

Зараз ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника за напрямками JavaScript, готового стати викладачем для наших студентів і поділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (React) ]

Зараз ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника за напрямками React, готового стати викладачем для наших студентів і поділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач на курс Bootcamp (Node.js) ]

Зараз ми знаходимося у пошуках практикуючого розробника за напрямками Node.js, готового стати викладачем для наших студентів і поділитися своїми знаннями та досвідом.

Детальніше

[ Викладач на курс Web - Design ]

Для проведення курсу ми знаходимося в пошуках людини, для якої контроль якості під час розробки продукту та аналіз його стану — головний фокус у роботі! Твоїм завданням буде читати лекції студентам.

Детальніше

[ Менеджер по роботі з блогерами ]

Знаходимося в пошуках менеджера по роботі з блогерами

Детальніше

[ Менеджер контролю якості у відділ продажу ]

Знаходимося в пошуках менеджера контролю якості у відділ продажу

Детальніше

[ Administrator of IT marathons (Mexico) ]

Знаходимося в пошуках Administrator of IT marathons (Mexico)

Детальніше

[ Administrator of IT marathons (Romania) ]

Знаходимося в пошуках Administrator of IT marathons (Romania)

Детальніше

[ Junior ZOHO Admin ]

Знаходимося в пошуках Junior ZOHO Admin

Детальніше

[ Керівник відділу продажів GoITeens ]

Знаходимося в пошуках керівника відділу продажів GoITeens

Детальніше