fbpx
СТВОРІТЬ СВІЙ ПЕРШИЙ САЙТ БЕЗКОШТОВНО
[ ПРОЕКТИ
goit ]

Проекти наших студентів

Наші студенти не просиджують штани за нудною теорією – вони працюють над реальними проектами. Така робота допомагає прокачати скіл роботи в команді і, що найважливіше, отримати готові кейси для портфоліо.

Подивіться, які круті проекти вже реалізовані в GoIT.

[PLANNING_PROJECTS]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP 5 (ONLINE) ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ REACT РЕАЛІЗУВАЛИ ВЕБ-ДОДАТОК. ТУТ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ СТВОРИТИ ПЛАН ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ, РОЗБИТИ ПРОЕКТ НА СПРИНТИ, СПРИНТ - НА ЗАДАЧI. ВКАЗАТИ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ СПРИНТУ, А ТАКОЖ ЗАПЛАНОВАНИЙ ЧАС НА РЕАЛІЗАЦІЮ КОЖНОЇ ЗАДАЧI. ДОДАТИ ІНШИХ УЧАСНИКІВ КОМАНДИ, ЩО ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ. НА ГРАФІКУ КОНТРОЛЮВАТИ УСПІШНІСТЬ ПРОЦЕСУ. ВИКОРИСТАНI ТЕХНОЛОГIЇ: REACT, NODE-SASS, REACT-ROUTER, REDUX-TOOLKIT, REACT-REDUX, REDUX-PERSIST, REACT-DATEPICKER, FORMIK, YUP, MOMENT.JS, CHART.JS

Переглянути
[QUESTIFY]

ЯК СВІЙ ФІНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, СТУДЕНТИ З 23-ГО ONLINE FULL-STACK ПОТОКУ РЕАЛІЗУВАЛИ ВЕБ-ДОДОТОК "TODO'ШКУ". В ЯКІЙ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ СТВОРЮВАТИ КАРТКИ-НАГАДУВАННЯ ПРО РІЗНІ РУТИННІ СПРАВИ, А ТАКОЖ СТВОРЮВАТИ СПЕЦІАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ СЕБЕ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИКОНАТИ ДО ПЕВНОГО ТЕРМІНУ. НА САЙТІ ПРИСУТНЯ ЗРУЧНА ФІЛЬТРАЦІЯ ВСІХ ГОТОВИХ КАРТОК. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ: HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, REACT.JS, NODE.JS, MONGO DB.

Переглянути
[SLIMMOM]

ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ БЛОКУ REACT, СТУДЕНТИ З ГРУПИ BOOTCAMP 3 ONLINE З НУЛЯ НАПИСАЛИ FRONT-END ЧАСТИНУ ВЕБ-ДОДАТКУ ДЛЯ МОЛОДИХ МАТЕРІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ СХУДНУТИ. НА САЙТІ МОЖНА РОЗРАХУВАТИ ДЕННУ НОРМУ КАЛОРІЙ, ДІЗНАТИСЯ СПИСОК НЕРЕКОМЕНДОВАНИХ (ПО ГРУПІ КРОВІ) ПРОДУКТІВ, А ТАКОЖ ВЕСТИ ОБЛІК ЇЖІ, ЩО ВЖИВАЛИ. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ: HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, REACT.JS

Переглянути
[WEATHER APP]

СТУДЕНТИ ГРУПИ BOOTCAMP18, ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ БЛОКУ JAVASCRIPT, СТВОРИЛИ ВЕБ-ДОДАТОК WEATHER APP. ВІН МАЄ МОБІЛЬНУ, ПЛАНШЕТНУ І ДЕКСТОПНУ ВЕРСІЇ. Й ДОПОМОЖЕ КОРИСТУВАЧУ ДІЗНАТИСЯ ПОГОДУ В КОНКРЕТНОМУ МІСТІ НА ПОТОЧНИЙ ДЕНЬ, ПОДИВИТИСЯ ПРОГНОЗ НА 5 ДНІВ ВПЕРЕД, ВІЗУАЛІЗУВАТИ НА ГРАФІЦІ СЕРЕДНЮ ТЕМПЕРАТУРУ, ВОЛОГІСТЬ, ШВИДКІСТЬ ВІТРУ, АТМОСФЕРНИЙ ТИСК НА ЦІ 5 ДНІВ, ТАКОЖ МОЖНА ДОДАТИ МІСТО В СПИСОК ОБРАНИХ. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - VANILLA JAVASCRIPT, WEBPACK.

Переглянути
[KIDS LIKE]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP15 ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ REACT.JS І REDUX (ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ НАВЧАННЯ З повним зануренням), НАПИСАЛИ фронтенд ЧАСТИНУ ВЕБ-ДОДАТКУ KIDS LIKE. В ЯКОМУ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Запланувати ЩОДЕННІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ, В РОЗРІЗІ ПОТОЧНОГО ТИЖНЯ. ВІДЗНАЧАТИМЕ ВИКОНАНІ ЗАВДАННЯ І ПО результатам виконаних завдань НАБИРАТИМЕ БАЛИ І ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ ЇХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - REACT.JS І NODE.JS.

Переглянути
[FILMOTEKA]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP17 ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ JAVASCRIPT, СТВОРИЛИ ВЕБ-ДОДАТОК FILMOTEKA. ТУТ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОПУЛЯРНІ ФІЛЬМИ ПОТОЧНОГО ДНЯ. ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ЙОМУ ФІЛЬМ ТА ПОДИВИТИСЬ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НЬОГО. ДОДАТИ ФІЛЬМ ДО ЧЕРГИ ПЕРЕГЛЯДУ, АБО ДО СПИСКУ ПЕРЕГЛЯНУТИХ. ВИКОРІСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - NATIVE JAVASCRIPT, GULP.

Переглянути

[ ХОЧЕШ
ТАКОЖ? ]

Залишай заявку і наші консультанти допоможуть
підібрати оптимальний для тебе шлях в IT

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ