СТВОРІТЬ СВІЙ ПЕРШИЙ САЙТ БЕЗКОШТОВНО

Проекты

[ ПРОЕКТИ
goit ]

/ Наші студенти не просиджують штани за нудною теорією – вони працюють над реальними проектами. Така робота допомагає прокачати скіл роботи в команді і, що найважливіше, отримати готові кейси для портфоліо.

Подивіться, які круті проекти вже реалізовані в GoIT.

[KIDS LIKE]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP15 ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ REACT.JS І REDUX (ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ НАВЧАННЯ З повним зануренням), НАПИСАЛИ фронтенд ЧАСТИНА ВЕБ-ДОДАТКУ KIDS LIKE. В ЯКОМУ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Заплановано ЩОДЕННІ ЗАВДАННЯ, ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ, В РОЗРІЗІ ПОТОЧНОГО ТИЖНЯ. ВІДЗНАЧАТИМЕ ВИКОНАНІ ЗАВДАННЯ І ПО результатам виконаих завдань НАБИРАТИМЕ БАЛИ І ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ ЇХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - REACT.JS І NODE.JS.

Переглянути
[CRYPTO-BENEFIT]

ВИПУСКНИКИ ГРУПИ JAVA12 ЗРОБИЛИ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ МОНІТОРИТИ ЦІНИ КРИПТОВАЛЮТ НА РІЗНИХ БІРЖАХ, І ШУКАТИ ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ. ВИКОРИСТАНІ ФРЕЙМВОРКИ: SPRING BOOT, HIBERNATE, СУБД MYSQL

Переглянути
[KAPUSTA SMART FINANCE]

ЯК ВИПУСКНИЙ ПРОЕКТ, СТУДЕНТИ ГРУПИ БУТКЕМП 13, СТВОРИЛИ ВЕБ-ДОДАТОК KAPUSTA SMART FINANCE, КОРИСТЬ ЯКОГО - ЗРУЧНЕ ВЕДЕННЯ ТА ОБЛІК СВОЇХ витрат ПО 11 ОСНОВНИМ КАТЕГОРІЯМ І / або предметів витрат, ВСЕРЕДИНІ КАТЕГОРІЇ, ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ. В ЦЬОМУ ДОДАТКУ реалізуваЛИ: РЕЄСТРАЦІЯ І ЛОГІНІЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧА ЧЕРЕЗ GOOGLE ACCOUNT, А ТАКОЖ ЧЕРЕЗ EMAIL І ПАРОЛЬ. ПІСЛЯ ЧОГО КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗРУЧНО ВНОСИТИ СВОЇ ВИТРАТИ В дашборд І ЗРУЧНО АНАЛІЗУВАТИ ЇХ НА СТОРІНЦІ СТАТИСТИКИ.

Переглянути
[BUY-A-FLAT]

ВИПУСКНИКИ ГРУП FULLSTACK OFFLINE 30 І PROJECT MANAGEMENT 11 РЕАЛІЗУВАЛИ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ контролювати ФІНАНСОВИЙ ПЛАН КУПІВЛІ МАЙБУТНЬОЇ КВАРТИРИ. В ДОДАТКУ МОЖНА ВВЕСТИ ТАКІ ДАНІ, ЯК: ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД, ЗАОЩАДЖЕННЯ, ЩОМІСЯЧНИЙ ВІДСОТОК НАКОПИЧЕНЬ, ВАРТІСТЬ І КІЛЬКІСТЬ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ бажанОЇ квартирИ. ПІСЛЯ СКЛАДАННЯ ПЛАНУ, КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ВНОСИТИ ВИТРАТИ І ОТРИМУВАТИ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЩОДЕННІ витратИ і БУДЕ БАЧИТИ ЛІМІТ ВИТРАТ НА ДЕНЬ. ТАК САМО Додаток розрахОВУЄ, скільки РОКІВ ПОТРІБНО НА ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ ПРИ ПОТОЧНОМУ ФІНАНСОВОМУ ПЛАНІ. ТЕХНОЛОГІЇ: REACTJS, NODEJS

Переглянути
[BOOK READ]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP14 ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ REACT.JS І REDUX (ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ НАВЧАННЯ З повним зануренням), НАПИСАЛИ фронтенд ЧАСТИНУ ВЕБ-ДОДАТКУ BOOK READ. В ЯКОМУ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ВНОСИТИ ЗАПЛАНОВАНІ До прочитання книги, СТВОРЮВАТИ НА ОСНОВІ ЦИХ книг ДЛЯ СЕБЕ ТРЕНУВАННЯ, ВНОСИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЩОДЕННОГО ЧИТАННЯ КНИГ, ПІСЛЯ прочитання книги МОЖНА СТАВИТИ СВІЙ РЕЙТИНГ І РЕЗЮМЕ.

Переглянути
[CHECKING]

ЯК ВИПУСКНИЙ ПРОЕКТ, СТУДЕНТИ ГРУПИ FULLSTACK 18 СТВОРИЛИ ВЕБ-ДОДАТОК CHECKING – ТАСК-МЕНЕДЖЕР. Додаток ДОПОМОЖЕ КОРИСТУВАЧУ ВЕСТИ СВОЇ щоденні справи, пам'ятати про КОЛЕСО ЖИТТЄВОГО БАЛАНСУ. В ЦЬОМУ ДОДАТКУ реалізуваЛИ: РЕЄСТРАЦІЮ І ЛОГІНІЗАЦІЮ КОРИСТУВАЧА ЧЕРЕЗ GOOGLE ACCOUNT, А ТАКОЖ ЧЕРЕЗ EMAIL І ПАРОЛЬ. ПІСЛЯ ЧОГО КОРИСТУВАЧ МОЖЕ: СТВОРЮВАТИ СВОЇ ЗАВДАННЯ, СТВОРИТИ СВОЇ кастомними ЖИТТЄВІ РОЛІ, РЕДАГУВАТИ ЗАВДАННЯ. ВИКОНУВАТИ І АНАЛІЗУВАТИ ЗАВДАННЯ за своїми ролями у ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ, МІСЯЦЯ, РОКУ ТА ЗА ВЕСЬ ЧАС. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - REACT.JS, NODE.JS.

Переглянути

[ ХОЧЕШ
ТАКОЖ? ]

Залишай заявку і наші консультанти допоможуть
підібрати оптимальний для тебе шлях в IT

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ