СТВОРІТЬ СВІЙ ПЕРШИЙ САЙТ БЕЗКОШТОВНО

Проекты

[ ПРОЕКТИ
goit ]

/ Наші студенти не просиджують штани за нудною теорією – вони працюють над реальними проектами. Така робота допомагає прокачати скіл роботи в команді і, що найважливіше, отримати готові кейси для портфоліо.

Подивіться, які круті проекти вже реалізовані в GoIT.

[KIDS LIKE]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP15 ПІСЛЯ ВИВЧЕННЯ REACT.JS І REDUX (ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ НАВЧАННЯ З повним зануренням), НАПИСАЛИ фронтенд ЧАСТИНА ВЕБ-ДОДАТКУ KIDS LIKE. В ЯКОМУ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Заплановано ЩОДЕННІ ЗАВДАННЯ, ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ, В РОЗРІЗІ ПОТОЧНОГО ТИЖНЯ. ВІДЗНАЧАТИМЕ ВИКОНАНІ ЗАВДАННЯ І ПО результатам виконаих завдань НАБИРАТИМЕ БАЛИ І ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ ЇХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ. ВИКОРИСТАНІ ТЕХНОЛОГІЇ - REACT.JS І NODE.JS.

Переглянути
[CRYPTO-BENEFIT]

ВИПУСКНИКИ ГРУПИ JAVA12 ЗРОБИЛИ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ МОНІТОРИТИ ЦІНИ КРИПТОВАЛЮТ НА РІЗНИХ БІРЖАХ, І ШУКАТИ ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ. ВИКОРИСТАНІ ФРЕЙМВОРКИ: SPRING BOOT, HIBERNATE, СУБД MYSQL

Переглянути
[KAPUSTA SMART FINANCE]

ЯК ВИПУСКНИЙ ПРОЕКТ, СТУДЕНТИ ГРУПИ БУТКЕМП 13, СТВОРИЛИ ВЕБ-ДОДАТОК KAPUSTA SMART FINANCE, КОРИСТЬ ЯКОГО - ЗРУЧНЕ ВЕДЕННЯ ТА ОБЛІК СВОЇХ витрат ПО 11 ОСНОВНИМ КАТЕГОРІЯМ І / або предметів витрат, ВСЕРЕДИНІ КАТЕГОРІЇ, ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ. В ЦЬОМУ ДОДАТКУ реалізуваЛИ: РЕЄСТРАЦІЯ І ЛОГІНІЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧА ЧЕРЕЗ GOOGLE ACCOUNT, А ТАКОЖ ЧЕРЕЗ EMAIL І ПАРОЛЬ. ПІСЛЯ ЧОГО КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗРУЧНО ВНОСИТИ СВОЇ ВИТРАТИ В дашборд І ЗРУЧНО АНАЛІЗУВАТИ ЇХ НА СТОРІНЦІ СТАТИСТИКИ.

Переглянути
[KIDHAB]

ПРОЕКТ У ВИГЛЯДІ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ДОПОМОЗІ БАТЬКАМ ПРИВИВАТИ ХОРОШІ ЗВИЧКИ ДІТЯМ. НАД ПРОЕКТОМ ПОЧАЛИ РОБОТУ ЧЕТВЕРО СТУДЕНТІВ BOOTCAMP OFFLINE 18, ДВА ВИКЛАДАЧА ПО ФРОНТЕНДУ І ОДИН ПО БЕКЕНДУ, ОДИН СКРАМ МЕНЕДЖЕР І ОДИН СЕО. СТАРТУВАВ ПРОЕКТ ІЗ ТАКИМ СТЕКОМ ТЕХНОЛОГІЙ: REACT NATIVE, TYPESCRIPT, REDUX SAGA. ПО ХОДУ ТЕХНОЛОГІЯ REDUX SAGA БУЛА ЗАМІНЕНА НА APOLLO GRAPHQL, ДЛЯ ЗРУЧНІШОЇ РОБОТИ ІЗ ЗАПИТАМИ НА СЕРВЕР. ПО ХОДУ БУЛО СТВОРЕНО АДМІНІСТРАТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС ДЛЯ ЗРУЧНОГО ДОДАВАННЯ/ВИДАЛЕННЯ/РЕДАГУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГО НАПОВНЕННЯ ДОДАТКУ, У СТВОРЕННІ ВИКОРИСТАНО REACT, REDUX-THUNK, MATERIAL-UI. ТАКОЖ У РЕКЛАМНИХ ЦІЛЯХ РОЗРОБИЛИ ЛЕНДІНГ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ GATSBY. РОБОТА ТРИВАЛА ВІСІМ МІСЯЦІВ ДО ФІНАЛЬНОГО ДЕПЛОЯ В APP STORE І PLAY STORE.

Переглянути
[BUY-A-FLAT]

ВИПУСКНИКИ ГРУП FULLSTACK OFFLINE 30 І PROJECT MANAGEMENT 11 РЕАЛІЗУВАЛИ ПРОЕКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ контролювати ФІНАНСОВИЙ ПЛАН КУПІВЛІ МАЙБУТНЬОЇ КВАРТИРИ. В ДОДАТКУ МОЖНА ВВЕСТИ ТАКІ ДАНІ, ЯК: ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД, ЗАОЩАДЖЕННЯ, ЩОМІСЯЧНИЙ ВІДСОТОК НАКОПИЧЕНЬ, ВАРТІСТЬ І КІЛЬКІСТЬ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ бажанОЇ квартирИ. ПІСЛЯ СКЛАДАННЯ ПЛАНУ, КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ВНОСИТИ ВИТРАТИ І ОТРИМУВАТИ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЩОДЕННІ витратИ і БУДЕ БАЧИТИ ЛІМІТ ВИТРАТ НА ДЕНЬ. ТАК САМО Додаток розрахОВУЄ, скільки РОКІВ ПОТРІБНО НА ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ ПРИ ПОТОЧНОМУ ФІНАНСОВОМУ ПЛАНІ. ТЕХНОЛОГІЇ: REACTJS, NODEJS

Переглянути
[BOOK READ]

СТУДЕНТИ BOOTCAMP14 ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ REACT.JS І REDUX (ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ НАВЧАННЯ З повним зануренням), НАПИСАЛИ фронтенд ЧАСТИНУ ВЕБ-ДОДАТКУ BOOK READ. В ЯКОМУ КОРИСТУВАЧ МОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ВНОСИТИ ЗАПЛАНОВАНІ До прочитання книги, СТВОРЮВАТИ НА ОСНОВІ ЦИХ книг ДЛЯ СЕБЕ ТРЕНУВАННЯ, ВНОСИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ЩОДЕННОГО ЧИТАННЯ КНИГ, ПІСЛЯ прочитання книги МОЖНА СТАВИТИ СВІЙ РЕЙТИНГ І РЕЗЮМЕ.

Переглянути

[ ХОЧЕШ
ТАКОЖ? ]

Залишай заявку і наші консультанти допоможуть
підібрати оптимальний для тебе шлях в IT

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ