fbpx
СТВОРІТЬ СВІЙ ПЕРШИЙ САЙТ БЕЗКОШТОВНО

[ ІСТОРІЇ УСПІХУ ]

Відгуки про курси


Кожен хоч раз в житті приходив на курс або семінар, знання з якого йому так і не стали в нагоді. На щастя, це точно не про наші курси!

ВИПУСКНИКИ GOIT БУДУЮТЬ КАР'ЄРУ
У ТОП IT-КОМПАНІЯХ

України, Європи і США. Ми так пишаємося, що вирішили поділитися їхніми успіхами з усім світом :)

Тетяна Мельник

Таня Мельник працювала у сфері готельного бізнесу. Але після переїзду в інше місто вирішила змінити професію і чоловік порадив піти в ІТ-сферу. Таня успішно пройшла онлайн-курс FullStack і вже працевлаштувалася💼!

[ Bitmedia Labs / Junior Front End Developer ]

Ігор Воловик

Ігор випускник курсу IT BootCamp. Починав свій шлях у ІТ з сайтів для друзів. Пізніше вирішив, що потрібно змінювати життя і почав обирати курси. Зупинився на GoIT, тому що підкупила робоча атмосфера і умови навчання. Ще не закінчивши курс – працевлаштувався і розробляє сайти на американський ринок в аутсорсинговій компанії. А конспекти із занять використовує і в роботі.

[ WeSoftYou / Front End Developer ]

ЄВГЕН ГІЛЕНОК

До курсів GoIT Євген працював інженером. Зараз Євген має престижну роботу на посаді FullStack developer в компанії IT-REX. До працевлаштування Євгену знадобилося пройти 5 співбесід, з яких тільки на одній йому відмовили.

[ IT-REX / FullStack-developer ]

В'ЯЧЕСЛАВ МАХІНІЧ

В'ячеслав був інженером відділу логістики в компанії, яка займається промисловим обладнанням. Однак йому хотілося не просто бачити, як працюють готові вироби, а самому розробляти їх, вникати в саму суть продукту і процесу. Це і стало причиною того, що він вирішив змінити професію і стати програмістом. Зараз В'ячеслав працює Java розробником у великій міжнародній компанії.

[ Luxoft / Java Developer ]

СЕРГІЙ БАЛАЦЬКИЙ

Сергій працював молодшим співробітником НАУ в сфері супутникової аеронавігації, маючи технічну спеціальність інженера. На курсах Сергій активно брав участь в студентських проектах і зовсім скоро після випуску зайняв позицію тестувальника в компанії Uklon.

[ Uklon / QA ]

[ ХОЧЕШ
ТАКОЖ? ]

Залишай заявку і наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний для тебе шлях в IT

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ